fbpx Menu
Telefon : 0216 336 62 12

randevu@sehertunali.com

Çalışma Saatleri:
10:00 - 18:00

Osmanağa Mah. Bahariye Caddesi
No:40/2 , Kadıköy

Skip to Content

Seher TUNALI – Kaş ve Kirpik Serumu

Sağlıklı kaş ve kirpikler yüz güzelliğinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu nedenle hem doğal bir ifadeye hem de etkili bakışlara sahip olmak için kaş ve kirpiklerinizin bakımını asla ihmal etmemelisiniz. Kaşlar bazen vücuttaki birtakım vitaminlerin eksikliğinden, bazen de yanlış ve hatalı kaş alımları nedeniyle git gide zayıflayarak dökülmeye başlar. Bunun sonucunda da kaşta yer yer boşluklar meydana gelir. Kozmetik açıdan olumsuz bir görüntüye yol açan kaş seyrelmesinin yüzün doğallığını büyük oranda etkilediği ise su götürmez bir gerçektir. Dökülen kirpiklerin sorumlusu çoğu zaman göz makyajını sert bir şekilde temizlemek, çıkarılması zor suya dayanıklı maskaralar ya da stres gibi faktörler olabilir. Tüm bu negatif etkenlerin kirpiklerinizde yarattığı gerilimi ise kirpik bakımı için özel olarak formüle edilen ürünlerle kolayca ortadan kaldırabilirsiniz. Kaliteli markaların etkinliği kanıtlanmış kaş bakım ve kirpik serumu çeşitleriyle evinizde profesyonel bir kaş ve kirpik bakımı gerçekleştirmeniz oldukça kolaydır ve sonuçları da bir o kadar yüz güldürücüdür. Şimdi sizlere üzerinde 2 yıl boyunca üzerinde emek verdiğim, Sağlık Bakanlığı onaylı kaş ve kirpik serumum olan SEHER TUNALI KAŞ VE KİRPİK SERUMU’undan bahsetmek istiyorum.

Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kaş ve kirpikler de tıpkı saçlar gibi beslenmeye ihtiyaç duyar. Her gün ve doğru bir şekilde uygulayacağınız serumla kısa sürede kaç ve kirpiklerinizin güçlenmesini sağlayabilirsiniz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta, kirpikleriniz için seçtiğiniz ürünün gözlerinizde herhangi bir hassasiyete neden olmamasıdır. Bilinçsizce kullanılan doğal yağlar bazen kirpik diplerinde iltihaplanmalara sebep olarak göz sağlığını bozabilir. Oysa kaş ve kirpiklerin yapısına göre geliştirdiğimiz Seher TUNALI Kaş ve Kirpik serumu, balzam ve jel gibi ürünler hafif formülleri ile kirpik ve kaşlar tarafından kolayca emilir. Aplikatörlü olmalarıyla pratiklik ve hijyen sağlayan bu serum, özellikle her gece uygulandıklarında sizi mükemmel bir sonuca ulaştırır. Biotin ve peptit gibi besleyici etken maddelere sahip serumumuz, kaç ve kirpiklerinizin çok daha canlı olmasını ve sağlıkla uzamasını sağlarken, doğal görünümlerini de asla bozmaz.

Sizde Kalın Kaş Modasına Ayak Uydurun!

İyi bir makyajla kamufle olabilseler de zayıf, şekilsiz ve boşluklu kaşlar her kadının korkulu rüyasıdır. “Kaş küsmesi” olarak da bilinen bu durum, bilhassa son yıllarda kalın kaş modasının yükselişe geçmesiyle estetik açıdan önemli bir problem halini almıştır. Kaş farı, kalemi ve boyası gibi makyaj malzemeleri mevcut problemi gölgelemeyi kısmen başarsalar da oldukça yapay bir görüntü oluştururlar. Eğer siz de kaş dökülmelerinden şikayetçiyseniz veya kaşlarınızı güçlendirmek istiyorsanız pekala Seher TUNALI Kaş ve Kirpik serumudan faydalanabilirsiniz. Böylece kaşlarınıza yoğun makyaj yapma zahmetinden kurtulacağınız gibi, kaşlarınızın çok daha doğal ve etkileyici görünmesini mümkün kılabilirsiniz.

Yanlış Uygulamalardan Kaçının!

Takma kirpik ve maskaralar her ne kadar dolgun ve uzun bir görünüm sağlasalar da verdikleri etki tamamen yapaydır. Üstelik yoğun rimel ve takma kirpik yapıştırıcıları kimyasal bir deformasyon yaratarak kirpiklerinizin cılızlaşmasına ve güçsüzleşmesine sebep olur. Buna ek olarak günün sonunda makyajınızı çıkarırken ekstra çaba harcamanız gerekeceği için kirpiklerinizi daha da yorarsınız. Sonuç olarak makyajınızı sildiğiniz anda karşılaştığınız zayıf kirpikler sağlıksız ve hiç de estetik olmayan bir görünüm doğurur. Bunun üstesinden gelmek içinse etkili bir bakım şarttır. Kaş ve kirpiklerinize uygulayacağınız özel geliştirdiğimiz serumumuz ile onları dış etkenlerden koruyabilir, bu sayede uzun ve dolgun kaş ve kirpiklere sahip olabilirsiniz. Yoğun besleyici ürünler mükemmel kaş ve kirpiklere kısa zamanda sahip olmanın en sağlıklı yoludur.

Capixyl

Yaşlanma karşıtı bakım komplexi, biyomimetik peptit ile birlikte kırmızı yonca özütüdür. Aktif içeriğindeki kırmızı yonca ile kirpik dökülmesinin başlıca nedenlerini hedefler, daha kalın ve dolgun kirpik oluşumuna destek verir ve dermal – epidermal kavşakta onarıcı bir etki sağlar.

Formül içeriğinde kullanılan Capixyl; kaş-kirpik folikülü kök hücresi aktivitesini korumaya yardımcı olur. Ayrıca bağlayıcı protein sentezini uyararak, kaş ve kirpiklerde kaşıntı vb. durumların önlenmesine yardımcı olur.

Riboxyl

Yaşam şekeri olarak adlandırılır. Riboz olarak da adlandırılan bu aktif cilt hücresinin yaşlanma belirtileriyle savaşmasına destek verir. Riboz; yaşlanma karşıtı, anti aging bakım, kolajen, hyaluronik asit ve elastini destekleyici bakımda etkilidir. Doğal, hücresel, enerji verici yapısı ile, hızlı hücre enerji geri kazanımı, küresel yaşlanma karşıtı eylem oluşumunu ciddi anlamda destekler. Riboxyl; tüm bu özelliklerinden dolayı, hücrelere enerjinin daha hızlı ve yeniden yüklenmesine ve kaş ve kirpiklerin daha genç görünmesine yardımcı olur. Aynı zamanda kaş ve kirpiklerin yaşlanmasını önler ve Capixyl ‘in etki gücünü arttırır.

Whatsapp

Seher Tunalı Kaş ve Kirpik Serumu Fiyat Bilgisi Almak İçin Bize Mesaj Bırakın!

 

Bu Yılın Trendleri