Bölgesel İncelme

Aşırı kilo, istenilen fiziksel görüntüye sahip olamama ve diyet, egzersiz gibi uygulamalara rağmen verilemeyen bölgesel yağlanmalar günümüzde birçok kişinin problemi haline gelmiş ve bundan dolayı kişiler gelişmiş teknolojinin etkisinden yararlanmak isteyerek çareyi Vivaldi Slimming Heykeltıraş uygulamasında bulmuştur. Vivaldi Slimming Heykeltıraş, bölgesel incelmeyi kısa sürede oldukça başarılı bir şekilde gerçekleştirdiği için birçok kişinin tercih ettiği bir teknolojidir.

Heykeltıraş Bölgesel Zayıflama Nedir?

Vivaldi Slimming Heykeltıraş, günümüzde olan bölgesel incelme teknolojilerini tek bir çatı altında toplamış bir bölgesel incelme uygulamasıdır. Burada amaç günümüzün teknolojilerinden yararlanarak kişiye en etkili sonucu vermektir. Bu bölgesel incelme teknolojilerinden birisi lipo lazer teknolojisidir. Lipo lazer, yağ hücrelerini çözen ve bu şekilde bölgesel incelme sağlayan bir uygulamadır.

Lipo Lazer Nedir?

Lipo lazer yukarıda da belirttiğimiz gibi diyet ve egzersiz gibi yöntemlerle verilemeyen kiloların bölgesel incelme yöntemiyle verilmesini sağlayan, cerrahi olmayan estetik bir uygulamadır. Lipo lazer cilt gevşekliği yani deri sarkmalarında kullanılan ve bölgesel yağlanma gibi şikayetlere çözüm olarak sunulan özellikle basen, karın, bel, bacak, kol, yüz bölgesi ve çene altında kullanılan bir uygulamadır. Bu uygulama lokal anestezi altında gerçekleşen, kişinin sosyal hayatını etkilemeden yapılan, başarılı ve etkili bir uygulamadır. Lipo lazer ayrıca ciltteki kollajen üretimini de arttırır ve terleme şikâyeti olan kişilerde koltuk altına uygulanarak terlemenin azalmasını sağlar. Lipo lazer bölgesel incelme ve terlemenin azaltılması amacıyla kullanılır.

Vivaldi Slimming Heykeltıraş teknolojisinde bulunan bir başka teknoloji de Ultrason teknolojisidir. Ultrason teknolojisinin çalışma prensibi, mekanik enerjiyi kullanarak bu enerjiyi yağ dokusuna iletme ve küme halinde bulunan yağ dokularını sıvı hale getirip vücuttan atılmasını sağlamaktır.

Bölgesel Zayıflamada Ultrason Teknolojisi Nedir?

Ultrason teknolojisi 80K gücündeki ultrason dalgalarıyla çalışan ve bu sayede yağ dokularında gerçekleşen ani basınçla yağ hücrelerinin çeperlerini parçalayıp yağ sıvılarını dışarı çıkararak bölgesel zayıflama sağlayan bir teknolojidir.

Vivaldi Slimming Heykeltıraş teknolojisinde bulunan diğer bir teknoloji ise radyo frekans teknolojisidir. Radyo frekans teknolojisi yağ dokularının sıcaklıklarının artmasıyla etki gösteren bir mekanizmaya sahiptir.

Bölgesel Zayıflamada Radyo Frekans Teknolojisi Nedir?

Radyo frekans teknolojisi uygulama bölgelerinde moleküler ısı oluşturarak yani dokuların ısınmasını sağlayarak yağ dokularının sıvılaşmasını sağlar. Radyo frekans teknolojisi sayesinde yağ hücrelerinin hacmi büyük oranda azalır. Radyo frekans teknolojisi, cildin sıkılaşmasını sağlayan ve sıklıkla tercih edilen bir teknolojidir.

Vivaldi Slimming Heykeltıraş teknolojisinde bulunan son teknolojik uygulama ise 3D Vacuum teknolojisidir. 3D Vacuum teknolojisi, ısıtma ve vacum yöntemiyle çalışan etkili bir teknolojidir.

Bölgesel Zayıflamada 3D Vacuum Teknolojisi Nedir?

3D Vacuum teknolojisi lokalize olarak bulunan yağ hücrelerini vakum ve ısıtma yöntemiyle parçalayan bir teknolojidir. 3D Vacuum teknolojisi oldukça etkili bir uygulama olduğu için özellikle son yıllarda birçok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Toparlayacak olursak Vivaldi Slimming Heykeltıraş teknolojisi bünyesinde Lipo Lazer teknolojisini, Ultrason teknolojisini, radyo frekans teknolojisini ve 3D Vacuum teknolojisini bulunduran oldukça kapsamlı bir teknolojidir ve oldukça etkilidir. Bölgesel zayıflamanın gelişen teknolojiyle geldiği son noktada Vivaldi Slimming Heykeltıraş uygulaması kişiye hiçbir ağrı ve acı hissi yaşatmadan oldukça konforlu bir şekilde uygulamanın gerçekleşmesini sağlar. Tek seansta dahi yüksek etki veren bu uygulama, seanslar sonrasında ortalama 2-14 cm incelmeye katkı sağlar. Vivaldi Slimming Heykeltıraş uygulamasının etkisi otalama 90 gün boyunca devam etmektedir.

Vivaldi Slimming Heykeltıraş Nasıl Uygulanır?

Vivaldi Slimming Heykeltıraş uygulaması iki aşamada gerçekleşmektedir. Birinci aşamada titreşimler veren başlık uygulama bölgelerine ütüleme hareketleriyle uygulanır. Burada amaç, yağ dokularının verilen titreşimi alarak parçalanmasına etki etmektir. İkinci aşamada bu uygulamaya özel olarak tasarlanmış 3D Vacuum başlığı, uygulama bölgelerine uygulanarak yağların vakumlanması sağlanır.

Vivaldi Slimming Heykeltıraş İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1- Vivaldi Slimming Heykeltıraş Kimler İçin Uygundur?

Vivaldi Slimming Heykeltıraş günümüzdeki bölgesel zayıflama yöntemlerini tek bir çatı halinde toplayan bir uygulama olduğu için diyet ve egzersiz yapmasına rağmen bölgesel olarak yağlanmalara sahip olan ve bu görüntüsünü beğenmeyip bölgesel incelmeyi hedefleyen kişiler için uygundur. Bu yöntem daha fit ve biçimli vücut hatlarına sahip olmak isteyen kadın ve erkekler için ideal bir uygulamadır.

2- Vivaldi Slimming Heykeltıraş Hangi Bölgelere Uygulanabilir?

Vivaldi Slimming Heykeltıraş gıdı, kol içi ve dışı, simit bölgesi, göbek, karın, bel, popo altı ve üstü, bacak içi ve dışı bölgelerine uygulanabilir. Bu bölgelere toplu halde uygulama yapılabildiği gibi kişinin isteğine göre tek bir bölgeye de uygulama yapılabilir.

3- Vivaldi Slimming Heykeltıraş Uygulamasının Etkisi Kaç Seans Sonra Görülür ve Kaç Seans Önerilir?

Vivaldi Slimming Heykeltıraş uygulamasının etkisi ilk uygulamadan hemen sonra görülse de bu etki birinci ayın sonunda maksimum dereceye ulaşır. Genellikle 8 seans önerilen Vivaldi Slimming Heykeltıraş 8 seansın sonunda kişinin istediği etkiyi tam olarak verir.

Nerede Hizmet Vermekteyiz?

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy, Ümraniye, Pendik ve Gebze’de Hizmet Vermekteyiz.

Whatsapp

Telefonunuzda daha hızlı yanıt almak için Whatsapp aracılığıyla bize bir mesaj gönderin!