EMS Slim Bölgesel Zayıflama Programı: Birçok kişi egzersiz ve diyet yapmasına rağmen bölgesel olarak incelme sağlayamamaktan, selülitlerinin olmasından, kas gelişiminin yetersiz olmasından, ödemlerinin olmasından ve vücut yağlanmalarından şikayetçidir. EMS SLIM uygulaması bu şikayetlere çözüm olarak geliştirilmiş, son yıllarda sıklıkla tercih edilen, yenilikçi bir uygulamadır. EMS SLIM cihazı 30 dakikada 37.000 mekik etkisi oluştururken kişilere daha kaslı ve daha sportif bir görünüm kazandırmayı amaçlar.

EMS SLIM Bölgesel Zayıflama Nedir?

Elektromanyetik etkiyle çalışan EMS SLIM; kas geliştirme, yağ yakma, kas güçlendirme, ödem atma, bölgesel incelme ve selülit tedavisinde etkin sonuçları olan gelişmiş mekanizmaya sahip olan bir uygulamadır. EMS SLIM uygulamasında elektromanyetik dalgalar deriye, yağa ve kasa etki ettiği için bu uygulama, kişiye pek çok alanda avantaj sağlayan etkin bir vücut şekillendirme sunar. EMS SLIM uygulaması, yoğun bir antreman programının yarattığı etkiden çok daha fazlasını 30 dakikada sunar.

EMS SLIM Bölgesel Zayıflama Nasıl Etki Eder?

EMS SLIM uygulaması elektromanyetik etkiyle supramaximal kasılmalar sağlayarak normalden daha uzun süren kasılmayla kaslara daha kolay ve daha hızlı güçlenme sağlar. Tek seanslık EMS SLIM sonrasında kaslar uyarılmış ve yağ yakımı vücutta başlamış olur.

EMS SLIM İle Bölgesel İncelme

EMS SLIM uygulaması özellikle son yıllarda sıklıkla tercih edilen bölgesel incelme uygulamalarının başında yer alır. Yağ yakarken kas güçlendirme etkisi bulunan bu uygulama oldukça etkilidir. Vücuda yerleşmiş, dirençli yağ dokularına etki eden EMS SLIM uygulaması, bölgesel fazlalıkların enerjiye dönüşerek vücuttan atılmasını ve bölgesel incelmeyi sağlar.

bolgesel zayiflama

EMS SLIM İle Kas Gelişimi

EMS SLIM uygulaması, bölgesel yağ dokularını azaltıp kasları güçlendiren bir uygulamadır. Cildin sarkmasında temel neden deri altı dokularının gevşemesi, hacim kaybı ve yağlanmalarda artıştır. EMS SLIM uygulaması, deri altı dokularının gevşemesini ve incelmesini tedavi ederek, yağlanmayı azaltır. Hacim kaybının önüne geçer. Yoğun kasılma ve elektromanyetik dalgalar sayesinde EMS SLIM ile kas gelişimi sağlanır.

EMS SLIM İle Yağ Yakma

EMS SLIM uygulaması vücutta bulunan gereksiz yağ dokularını yapıp yani yağ dokusunu azaltıp kas kütlesini büyütmeye odaklanan bir uygulamadır. Uygulanan seanslar yağ yakımını artıracağı için cilt gerginleşir ve vücut estetik bir görünüm kazanır.

EMS SLIM İle Ödem Atımı

EMS SLIM uygulaması özellikle karın ve bel bölgelerine uygulandığında buradaki yağ dokularının azalmasını sağlayacağı için şişkinlik veya fazla kilo görüntüsü yani ödem atılacaktır. Bu sayede kişiler daha düz bir karna sahip estetik bir görünüm elde edecektir. EMS SLIM uygulaması eğer ödemlerde kurtulmak için yapılacaksa bu noktada kişilerin işlem dönemi boyunca sıvı tüketimlerine de dikkat etmeleri gerekir. Yeterli oranda günlük sıvı tüketimi ile vücuttaki ödemlerin atılımı daha da kolay olacaktır.

EMS SLIM İle Selülit Tedavisi

EMS SLIM uygulaması selülit karşıtı uygulamalardan bir tanesidir. Deri altında büyümüş ve farklılaşmış yağ hücreleri selülit oluşumuna neden olduğu için EMS SLIM uygulamasının yağ yakımı, kas güçlendirimi ve dolaşım sorununu ortadan kaldırması selülitlerin tedavisini sağlar. EMS SLIM, yoğun kas kasılması sayesinde dolaşımı güçlendirir ve selülit oluşumunu minimuma indirerek kişilerin selülitlerden arınmış bacaklara kavuşmasına yardımcı olur.

EMS SLIM Avantajları Neler?

  • İlk olarak diyet ve egzersiz gibi uygulamalarla verilemeyen bölgesel yağlanmaları ortadan kaldırarak bölgesel incelmede etkinlik gösterir.
  • Kan dolaşımını harekete geçirerek vücuttan ödemin atılmasına yardımcı olur.
  • Lenf drenaj sistemini destekleyerek kas gelişimine etki eder.
  • Metabolizma hızını arttırarak yağ yakımına katkı sağlar.
  • Vücut kitle indeksinin dengelenmesinde etkilidir.
  • EMS SLIM uygulaması cerrahi olmayan bir vücut şekillendirme yöntemidir dolayısıyla bir kesi ve yara izi oluşmamaktadır.
  • Bu uygulama cerrahi bir yöntem olmadığı için iyileşme dönemine ihtiyaç yoktur dolayısıyla sosyal hayata ara vermeye gerek yoktur.
  • EMS SLIM uygulamasının uygulama alanları karın bölgesi, bel bölgesi, kalça bölgesi, sırt bölgesi, uyluk bölgesi, omuz bölgesi, kol bölgesi, üst bacak bölgesidir ve bundan dolayı vücudun estetik bir görünüm almasına yardımcı olur.

EMS SLIM İle İlgili Sık Sorulan Sorular

1- EMS SLIM Uygulamasını Kimler Yaptırabilir ve Kimler Yaptıramaz?

EMS SLIM uygulaması bölgesel olarak yağları bulunan ve bu yağlanmalardan kurtulmak isteyen kişiler  bölgesel incelme amacıyla yaptırabilir. Bununla birlikte kas gelişimini desteklemek isteyenler için de EMS SLIM ideal uygulamalardan biridir. Bu uygulama kadın ve erkek fark etmeksizin herkese yapılabilir. EMS SLIM uygulamasını hamileler, emziren kadınlar, beyin ameliyatı olmuş kişiler ve kalp pili olan kişiler yaptıramaz.

2- EMS SLIM Uygulaması Kaç Seans Yaptırılmalıdır?

EMS SLIM uygulaması genellikle 4-8 seanslık protokollerle uygulanır. Bu uygulama genellikle haftada 1-2 defa yapılacak şekilde planlanır. Kişinin ihtiyacına göre seans sayısı ve uygulama sıklığı değişiklik göstermektedir. Ayrıca 4-8 seanslık hazırlanan protokol bittikten sonra koruma amaçlı yılda bir kez olan seanslara devam edilebilir.

3- EMS SLIM Uygulaması Ağrı ve Acı Yapar mı?

EMS SLIM uygulaması kaslar yoğun bir şekilde çalıştığı için uygulama yapıldıktan sonraki ilk birkaç gün kaslarda hafif tutulma ağrıları yaşanması beklenen bir durumdur. Bunun yanı sıra uygulama esnasında herhangi bir ağrı ve acı yaşanmaz.

Nerede Hizmet Vermekteyiz?

İstanbul Anadolu Yakası Kadıköy, Ümraniye, Pendik ve Gebze’de Hizmet Vermekteyiz.

Whatsapp

Telefonunuzda daha hızlı yanıt almak için Whatsapp aracılığıyla bize bir mesaj gönderin!