İdeal kaş şeklinize yeniden kavuşmanız ve doğal bir görünüm kazanmanız Microblading’le mümkün.

Microblading uygulamasında nelere dikkat edilmesi gerektiğini biliyor musunuz?

Yüzünüze ifadesini veren en önemli önemli unsurlardan olan kaşlar bazen yanlış uygulamalar sonucu doğal görünümlerinden uzaklaşabiliyor ve şekillerini kaybedebiliyor. Eğer kaşlarınızın şeklinden memnun değilseniz, kaşlara özel üretilen vitaminden kullanarak, boya ve yanlış alım sonucu incelen kaşlarınızın şeklini eski haline döndürebilirsiniz. Ancak eğer kaşlarınız genetik olarak inceyse, bu durum kaş vitaminiyle düzeltilemez. Genetik olarak ince kaşlar için, biz güzellik uzmanları olarak microblading yöntemini öneriyoruz.

Microblading işleminin en ideal uygulanış yöntemi kıl tekniği. Kıl atışlarını yaparken boşluk bırakmaya dikkat etmek de önemli. Eğer gerekirse, kısa bir zaman sonra rötuş da yapılabiliyor, böylece ortaya daha doğal bir kaş görüntüsü çıkıyor. Deriye çok fazla giriş yapıldığında ise kaş zamanla yeşil veya gri renkte bir dövmeye dönüşüyor ve istenmeyen bir görüntü ortaya çıkıyor.

Microblading uygulamasının en büyük avantajı kök boyalarla adını duyurması oldu. Bu kök boyalar bir veya iki yıllık olmakla beraber teninizde asla renk değişimine uğramıyor, güneşte oksitlenmeden solarak teninizi terk ediyor. Benim 8 yıldır en çok dikkat ettiğim ve öğrencilerime de nasihat ettiğim en önemli detay kullanılan boyalar. Çünkü kötü boyalarla yapılan kaşlar 1 veya 2 yıl sonra mecazi anlamda göz çıkarıyor!

Size tavsiyem uzmanınızı muhakkak iyi araştırmanız. Ne yazık ki sterilizasyondan bir haber olan birçok kuaför salonu bile bu işe kollarını sıvamış durumda. Önce gideceğiniz merkezin bu işe uygun olup olmadığına şöyle bir bakın, ortam sterilizasyonunu yapan uzmanın referans resimleri ve iğnelerinin mutlaka gözünüzün önünde açılmış olmasına dikkat edin.

Adres : Osmanağa Mah. Bahariye Cad. No:40/2 Kadıköy

 

 

Whatsapp

Telefonunuzda daha hızlı yanıt almak için Whatsapp aracılığıyla bize bir mesaj gönderin!