Herkese merhaba!
Kalıcı dudak renklendirme (bilinen adıyla kalıcı dudak kontürü) uygulaması hakkında çok fazla soru alıyorum. Tüm sorularınızın cevabı için gelin, bu uygulamayı detaylıca inceleyelim. 🙂

Kalıcı dudak renklendirme, makyaj yaparken vakitten tasarruf etmenizi sağlayacak ve makyajsızken de yüzünüzde canlı ve doğal bir görünüm kazandıracak oldukça etkili bir uygulama. Bununla birlikte genetik faktörlerin ve ilerleyen yılların dudaklarınıza kaybettirdiği renk pigmentlerini de bu uygulama sayesinde geri kazanabileceğinizi rahatlıkla söyleyebilirim.

Dudaklarınızdaki şekil/kontür bozuklukları, asimetriler ve solgun görünüm;
-Dudak kontürü renklendirme
-Dudak içi renklendirme veya
-Tam dudak renklendirme
yöntemleriyle giderilebilir.

Dudak içinizdeki renge uygun olarak yalnızca dudaklarınızın dış kısmına uygulanan kontür ile dudaklarınız olduğundan daha büyük ve dolgun görünebilir. Yani eğer ince bir dudak yapısına sahipseniz dudak kontürünüzü renklendirmek tam size göre.

Dudağınızın kendi çerçeve hattı dışına çıkmadan uygulanan dudak içi renklendirme, biraz önce bahsettiğim renk pigmenti kaybı durumları için ideal bir seçenektir. Yıllar içinde dudaklarınızın solgunlaştığını düşünüyorsanız dudak içinizi renklendirerek bu sorundan kurtulabilirsiniz.

Dudaklarınızda daha belirgin ve dolgun bir görünüm istiyorsanız hem dudak kontürünüzü hem de dudak içinizi renklendirerek daha belirgin bir sonuca ulaşabilirsiniz.

Son olarak, tüm bu yöntemlerin kalıcılığı kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 4 yıldır. Elbette uygulamayı yapan kişinin uzmanlığı da bu süreyi etkileyecektir.
Merak ettiğiniz farklı bir soru var ise bana dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz. Güzellikle kalın!..

Whatsapp

Telefonunuzda daha hızlı yanıt almak için Whatsapp aracılığıyla bize bir mesaj gönderin!