Güzellik sektörü son zamanlarda oldukça modern ve eşsiz bir cilt bakımının, emin adımlarla medikal bakım uygulamalarının zirvesine tırmanışına tanık oluyor. Geçtiğimiz yıldan bu yana ülkemizde uygulanan BB Glow, hem kadınların hem de cildine özen gösteren erkeklerin dikkatini çekiyor.

BB Shine (BB Glow) veya bilinen adıyla ‘’kalıcı fondöten’’ içeriğindeki serumlar yardımıyla ciltteki renk eşitsizliklerini gideren, göz çevresindeki koyu halkalar 2-3 ton açan, Sağlık Bakanlığı onaylı güvenilir bir uygulamadır.

Diğer kalıcı makyaj uygulamaları gibi özel mikroiğneli cihazlarla uygulanan BB Shine, boya içermez, gözenekleri kesinlikle tıkamaz hatta akne ve sivilce izleri üzerinde iyileştirici bir etkisi bulunur. Ancak BB Shine’da kullanılan ürün, diğer kalıcı makyaj uygulamaları gibi kalıcı makyaj pigmentleri değil; bitki özlü serumlardır. Bu serumlar cildi sıkılaştırır, akne ve sivilce izlerini giderir, ciltte fondöten varmış gibi pürüzsüz, aydınlık ve ışıl ışıl bir görünüm verir.

Uygulama yalnızca kadınlara değil aynı zamanda erkeklere de yapılabilmektedir. Mevsim ve yaş kısıtlaması yoktur. Sudan veya denizden etkilenmez. Uygulamadan önce cilt analizi yapılır ve kullanılacak serum cildin ihtiyacına göre belirlenir.

Ciltteki renk tonu farklılıklarını gözle görülür miktarda gideren BB Shine, özellikle göz çevresinde oluşan koyu renk halkaları 2-3 tona kadar açar ve daha sağlıklı bir görünüm sağlar. İçeriğindeki çok sayıda mineral ve bitki özleriyle ciltte kollajen üretimini tetikleyerek ince kırışıklıkları açar, anti-aging etki yaratır. Hücre yenilenmesini hızlandırır ve ciltteki lekeleri giderir.

BB Shine (BB Glow) Uygulaması Ne Kadar Kalıcıdır?

3 Seanslık uygulamalarla yapılan BB Shine’ın kalıcılığı cilt tipine göre değişiklik göstermekle birlikte yaklaşık olarak 1 yıldır.

BB Shine (BB Glow) Uygulama Süresi Nedir?

Özel serumlarla cilde uygun cihazlar sayesinde yaklaşık 40 dakika süren bir işlem ile uygulanır. İşlem ile birlikte serum içerisinde yer alan maddeler; ciltte sıkılaştırma, akne ve damar izlerini yok etme, aynı zamanda ciltte fondöten varmış etkisi göstererek pürüzsüz, aydınlık bir görüntü oluşturmaya yarar.

BB Shine (BB Glow) Uygulaması Aynı Zamanda Etkili Bir UV Filtresi

BB Glow serumları, etkili bir UV filtresi olan B3 vitamini içeriği sayesinde özellikle geride bıraktığımız yaz aylarının tahribatı olan güneş lekelerini giderme başarısı ile dikkat çekiyor. Ayrıca ilerleyen dönemlerde oluşabilecek güneş hasarlarına karşı da cildi koruyor. Daha ışıltılı ve aydınlık bir cilde sahip olunmasını sağlayan kalıcı fondöten uygulaması, ciltte görülen renk tonu farklılıklarını gideriyor. Yeni hücre oluşumu ve hücre yapılanmasını desteklerken cildin en çok ihtiyaç duyduğu kolajen ve elastin proteinlerinin üretimini arttırıyor, ince kırışıkları yok ediyor ve cilde elastikiyet kazandırıyor. Sivilce ve akne izlerini onararak cilt yüzeyindeki skar doku görünümünü hafifletiyor. Uygulama sırasında kullanılan serumlar içerdikleri bitki özleri sayesinde ciltte bulunan serbest radikalleri nötralize ediyor. Pek çok kişinin şikayetçi olduğu göz altı morluklarını ve göz çevresindeki koyulaşmayı gideren BB Glow, aynı zamanda ciltteki ton düzensizliklerini gidererek ton farkını eşitliyor. Yoğun nemlendirme özelliği ile kuru ciltlerin rahatlamasını ve daha sağlıklı görünmesini sağlıyor. Cilt yüzeyindeki kılcal damar görüntüsünü kamufle ediyor.

Sağlıklı, pürüzsüz ve ışıltılı bir cilde her zaman sahip olmak için FDA onaylı BB Shine’ı güvenle yaptırabilirsiniz.

Whatsapp

Telefonunuzda daha hızlı yanıt almak için Whatsapp aracılığıyla bize bir mesaj gönderin!