S-Touch Anti Aging, cildin en üst tabakası olan epidermise zarar vermeden, cildin derinden yenilenmesini sağlayan aynı zamanda leke tedavisi protokolü içeren bir uygulamadır.

Tedavideki asıl hedefimiz minumum epidermal hasarla, ciltte kontrollü birçok ufak yara oluşturarak, cildin kendi iyileşme mekanizmasını harekete geçirmektir. Uygulama ile oluşturulan mikro kanallar derinin kendi kollajenini aktifleştirir, büyüme faktörleri ortama çeker, kan dolaşımını artırır, kollajen artışıyla birlikte deriye hacim ve dolgunluk kazandırır, iyileşme sürecinde deriyi yeniden yapılandırır. Bu uygulama sadece mikro kanal oluşturarak elbette tamamlanmıyor. Ayrıca cildinizin ihtiyacı olan nem, vitamin ve hücresel büyüme faktörlerini de cildinize uyguluyoruz. Bu uygulamanın en etkili olduğu alanları şu şekilde sıralayabilirim:

* Cilt yenilenmesi ve gençleşmesi,
* İnce çizgilenmelerin yok edilmesi,
* Derin kırışıklıkların azaltılması
* Güneş hasarlı derinin tedavisi,
* Kazayağı kırışıklıkları,
* Boyun ve dekolte ince kırışıklıkları,
* Sivilce izleri tedavisi,
* Cilt lekeleri tedavisi.

İşlem Öncesi Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşlemden bir ay kadar öncesinde Roaccutan; ışık duyarlılığına neden olan ilaçlar (antideprasanlar, doğum kontrol hapları, bazı antibiyotikler) kesilmelidir. İşlemden 1 hafta kadar öncesinde kan sulandırıcıları bırakmalı, 1 hafta kadar omega 3 ve yeşil çay alınmamasına dikkat edilmemelidir.

Ağrılı Bir İşlem Midir?

Uygulama öncesi sürülen lokal anestezik kremlerle, işlem sırasında ağrı hissi olmaz.

S-Touch Anti-Aging Sonrası Nelere Dikkat Edilmelidir?

S-Touch Anti-Aging sonrası deride pembeleşme, ufak kanama alanları ve yanma hissi olacaktır. Bu tamamen doğaldır, beklenen ve istenen bir etkidir. Bu kızarıklık hissi ortalama 6 saat içerinde azalacak ve 1-2 gün içerisinde kendiliğinden kaybolacaktır. Sonrasında güneşten korunmalı, yüksek koruma faktörlü kremle deri korunmalıdır. İki gün boyunca aşırı spor, sıcak duş, sauna, hamam, otobronzlaştırıcı, solaryum uygulamasından kaçınılmalı, havuza girilmemelidir.

S-Touch Anti Aging Uygulama Sıklığı Nasıldır?

Uygulama amacı ve işlem yapılan bölgeye göre değişmekle beraber 2-8 seans uygulanır. İki işlem arası 1-4 hafta kadardır.

S-Touch Anti Aging ile; cilt sıkılaşır, toplanır, kendi kendini yeniler. Ciltte kollajen lif oluşumu artar, deri olgunlaşır, ince kırışıklıklar yok olur, derin kırışıklıklar azalır, açık gözenekler sıkılaşır, cilt tonu dengelenir, aktif madde emilimi artar.

Detaylı bilgi ve sorularınız için yazmaktan çekinmeyin 🙂 Güzellikle kalın!

Whatsapp

Telefonunuzda daha hızlı yanıt almak için Whatsapp aracılığıyla bize bir mesaj gönderin!